OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 €

Kur-a-sangély a maste - kurasan.jpg (normálna)

Bylinková masť s vysoko hodnotnými éterickými olejmi, rozmarínom, levanduľou a harmančekom.

Použitie:

  • bolesti hlavy a migréna - zoberte na prst trocha Kur-a-sanu a vmasírujte ho do kože na čele, spánkoch a na zátylku a ľahnite si. Bolesti ustúpia aj bez liekov a ich vedľajších účinkov.

  • prechladnutie - vmasírujte trocha Kur-a-sanu pod nos a ten okamžite uvoľní dýchacie cesty a nosné dutiny.

  • ťažké nachladnutie - krátko pred spaním si vmasírujte Kur-a-san na prsia, trocha na čelo a do nosa.  Éterickými olejmi sa okamžite uvoľnia dýchacie cesty, harmanček a levanduľové extrakty sa  vstrebajú do kože a sú ďalej premiestňované k postihnutým orgánom. Sekréty povolia, uľahčí sa ich vykašliavanie, a to bez kŕčových a bolestivých záchvatov kašľa.

  • zápästia, laketné a ramenné kĺby, kolená a členky -  Artritis - artróza. Keď sú kĺby už poškodené  úbytkom kĺbneho maziva, namasírujte Kur-a-sanom 2x denne postihnuté miesta, tzn. 1 x ráno a 1 x večer počas 10 dní.

  • kŕčové žily a zápaly žíl - štrnásť dní 2x denne, 1x ráno a 1x večer krátko pred spaním zľahka natrite Kur-a-san na dolné končatiny vo veľmi slabej vrstve a vždy zdola hore, smerom k srdcu.

Po natretí zostáva pokožka dlhšie mastná, nikdy natrené miesto nepriepustne nezakrývať.

balenie: 500 ml, 150 ml

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.